Oferta pracy dla doświadczonej Opiekunki z referencjami – WYJAZD PO ŚWIĘTACH (1240 € netto /mies.)

Dodał(a): 47534541


Województwo: Pomorskie
Miasto: Gdańsk
Telefon: 58 506 55 88

Wyświetleń: 109
Napisz wiadomość

 

ATERIMA MED poszukuje zaangażowanych Opiekunek i Opiekunów do opieki domowej nad osobami starszymi i niesamodzielnymi w Niemczech. Oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych miejscach pracy oraz atrakcyjne zarobki. Gwarantujemy fachowe wsparcie i zawsze rzetelne informacje. Oczekujemy przynajmniej komunikatywnej znajomości j. niemieckiego i doświadczenia w opiece. Naszym priorytetem jest właściwe dopasowanie oferty i budowanie długofalowych partnerskich relacji z naszymi Opiekunami. Prowadzimy rekrutację na terenie całej Polski.

 

 

 

Oferta pracy dla doświadczonej Opiekunki z referencjami – WYJAZD PO ŚWIĘTACH (1240 € netto /mies.)

 

Miejsce pracy: Niemcy, Bielefeld

 

 

 

Podopieczny oraz warunki mieszkaniowe:

 

Poszukujemy Opiekunki z doświadczeniem potwierdzonym referencjami. Opieki potrzebuje 87-letnia pani, która choruje na POChP. Seniorka miewa zawroty głowy, wymaga asekuracji przy czynnościach higieniczno-pielęgnacyjnych. Pani chodzi przy balkoniku. Na spacerach korzysta z wózka elektrycznego. Podopieczna w przeszłości była architektem. Mieszka w dużym, wyremontowanym domu. Przychodzi osoba sprzątająca oraz ogrodnik. Opiekunka ma do dyspozycji pokój z oddzielną łazienką oraz Internet. Jest rower oraz auto do dyspozycji Opiekunki.

 

Wymagane kwalifikacje:

 

dobra znajomość języka niemieckiego doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub chorą gotowość do podjęcia pracy na terenie Niemiec na okres 2 miesięcy empatia i wrażliwość na potrzeby osoby starszej

 

Naszym pracownikom zapewniamy:

 

legalne i bezpieczne zatrudnienie w jednej z największych firm na rynku atrakcyjne wynagrodzenie i wysokie premie za polecenia nowych Opiekunek oraz opłacone składki ZUS pełną organizację i pokrycie kosztów podróży sprawdzone i pewne miejsca pracy pakiet prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego ofertę dopasowaną do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz możliwości Opiekunki stałą, fachową opiekę ze strony zespołu naszych Koordynatorów zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy narzędzia umożliwiające stałe podnoszenie kwalifikacji (internetowe i stacjonarne kursy językowe, szkolenia z zakresu opieki nad seniorami)

 

ATERIMA MED(nr certyfikatu KRAZ: 16455)

 

Biuro Rekrutacyjne w Gdańsku

 

Aleja Grunwaldzka 138

 

80-264 Gdańsk

 

tel: 58 506 55 88

 

www.aterima-med.pl

 

opiekunki@aterima-med.pl